رفتن به محتوای اصلی
x

اطلاعیه ثبت نام نيمسال 2-1401 دانشجويان كارشناسی ارشد و دكتری

 

ثبت نام نيمسال 2-1401 دانشجويان كارشناسی ارشد و دكتری

1- انجام ثبت نام وظيفه دانشجو بوده و براي كليه دانشجويان ضروری است ( شامل دانشجويانی كه فقط پايان نامه يا رساله دارند هم می شود). بر اساس مصوبه شورای تحصيلات تكميلی دانشگاه عدم انجام ثبت نام برای دانشجويانی كه منع ثبت نام مجاز ندارند، منجر به ممنوعيت تحصيلی و يا مرخصی تحصيلي اجباری با احتساب در سنوات همراه با محروميت از تسهيلات دانشجوئی نظير خوابگاه، كتابخانه، فرصت تحقيقاتی خارج از كشور و غيره ( در صورت موجه بودن ) خواهد شد.

2 - انجام ثبت نام اصلی از روز شنبه تا سه شنبه 08/11/1401 الی 11/11/1401 و شروع كلاسها روز یکشنبه 16/11/1401 خواهد بود.

3- ثبت واحدهای اخذ شده در مرحله ثبت نام مقدماتی ضروری است؛ به عبارت ديگر امكان حذف درسی از ليست ثبت نام مقدماتی برای دانشجويان وجود نداشته و از روز دوم ثبت نام به بعد حداكثر می توانند يك درس ديگر اخذ نمايند.

4 - بر اساس مصوبه شورای تحصيلات تكميلی دانشگاه، دانشجویانی که در ثبت نام مقدماتی شرکت ننموده اند تنها از روز دوم ثبت نام و با كمك دانشكده امكان ثبت نام دارند.

5- درخواست استثناء براي حذف و اضافه با مراجعه به فايل ثبت نام اصلی و از روز یک شنبه 09/11/1401 امكان پذير است.جهت اطلاع از چگونگی درخواست استثناء راهنمای درخواست مجوز ثبت نام را مطالعه فرمائيد. تأکيد ميگردد كليه مراحل ثبت نام و ترميم به صورت غيرحضوری و از طريق سامانه گلستان انجام ميشود.

6- پرداخت شهريه مطابق با اطلاعيه های مربوطه و از طريق پرداخت الكترونيكی سامانه جامع گلستان قبل از ثبت نام الزامی است.

7- تاريخ ترميم (حذف و اضافه) ثبت نام روزهای سه شنبه و چهار شنبه 18/11/1401 و 19/11/1401 خواهد بود. در مرحله ترميم امكان انجام حداكثر 2 تغيير با موافقت دانشکده در برنامه درسی فراهم خواهد شد. تنها دانشجويانی كه در ثبت نام اصلی شركت كرده اند حق ترميم خواهند داشت.

8- رعایت حداقل و حداکثر تعداد واحد در ثبت نام ترم بعهده دانشجو می‌باشد.

تذكر: عدم ثبت نام (اخذ درس،ثبت پايان نامه يا رساله) تا پايان هفته سوم4/12/1401 منجر به اعلام انصراف از تحصيل دانشجو خواهد شد.

مدیریت تحصيلات تكميلی دانشگاه

تحت نظارت وف بومی